יום שני, 26 בפברואר 2018

חברת ניקיון ברעננה איכותית ומומלצת

לכולנו כבר ברור שניקיון הוא חלק חשוב מאיכות החיים וכדי להצליח ליהנות מבית נקי או ממשרד נקי, עלינו לדעת חברת הניקיון באמת יודעת מה היא עושה. איך בוחרים חברת ניקיון ולמה חשוב לשים לב?

הכול כדי שהציפיות יתגשמו במלואן

אנו לא אוהבים לצפות ולא לקבל את מה שייחלנו לו ובעיקר כשהוצאנו כסף כדי שהדבר הזה יקרה. זה נכון לגבי המבורגר שהזמנו ומגיע בצורה שונה לגמרי ממה שהוא נראה על גבי המודעה הגדולה וזה נכון גם לקבי שירות כלשהו של בעל מקצוע כמו אינסטלטור או חשמלאי. אחת מהנקודות הכי חשובות בנושא זה הוא עניין הניקיון, כי כשאנחנו משלמים לחברת ניקיון ברעננה אנו רוצים לדעת שהיא עושה עבודה מעולה שבסופו של דבר תשאיר את הבית מבריק. איך בוחרים אותה נכון?

חברת ניקיון ברעננה

חברת ניקיון ברעננה איכותית ומומלצת

·         כדי לבחור את החברה הנכונה תבחרו בקפידה. עברו בדקו אלו חברות פועלות באזור מגורכם ומה הכוח שלהם בתחום, כמה הן מוכרות וכמה ניסיון יש להן. תשוחחו עם כל חברה, תרשמו את הצעת המחיר שלה ותנסו להפנים עד כמה הרגשתם שמדובר במקצוענים. אחרי סקר שוק מעמיק שכזה הסיכוי שתבחרו לא נכון יורד משמעותית.
·         עוד נקודה שחשוב להעלות כבר בשיחה הראשונית והוא חייב להיות חלק מהשיקול שלכם הם השירותים שהיא נותנת. האם החברה מבצעת רק ניקיון בסיסי כמו שטיפה וטאטוא או שהיא יכולה לבצע גם פוליש לרצפה, ליטוש אבן, ניקוי שטיחים ו-וילונות במכונות שטיפה ייעודיות, ניקוי בגרניק וכולה. גם אם זה לא רלוונטי באותם הרגעים, יכול להיות שהם יהיו בהמשך וחבל שתצטרכו לעבור חברה אחרי שכבר יש ביניכם יחסי אמינות בזכות ההיכרות.

באלו שעות יכולה החברה לספק שירותי ניקיון?


אחד הנושאים הכי חשובים שיהיה עליכם לבדוק היא באלו שעות החברה יכולה לספק את עובדי הניקיון. בסופו של דבר עובדי הניקיון צריכים להגיע מתי שנוח לכם, וחלק ניכר מהאנשים היו שמחים לניקיון בשעות מאוחרות או בשעות בוקר מוקדמות בשישי וכך כל שאר היום יהיה פנוי. בדקו מתי החברה יכולה לעבוד הן מבחינת שעות עבודה והן מבחינת הימים וכך תדעו עד כמה היא רלוונטית כלפיכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה